Нещодавно стало відомо, що студія Ghost Games, яка в даний момент працює над Need for Speed: Rivals, повністю буде відповідати за цю серію. Зі слів голови Ghost Games Маркуса Нільссона, NFS в першу чергу страждав від того, що ігри під цією назвою робили різні студії, тому такі ігри як NFS: The Run і NFS: Shift сильно відрізнялися один від одного.

На щастя, прийшли Ghost Games, і на них покладена місія – витягнути дану серію з усіх проблем і дати їй друге життя! Першим кроком до цієї мети буде Need for Speed: Rivals, а всі наступні частини будуть продовжувати ідеї Rivals.

Нагадаємо, що анонс гри відбувся в травні цього року. На даний момент відомо, що особливу увагу буде приділено тюнінгу, вибору забарвлення, наклейок та ін Крім того, розробниками заявлено, що в грі буде декілька режимів проходження.

Ну а в цілому нова серія NFS буде присвячена протистоянню між гонщиками і поліцейськими. Перші зможуть використовувати турбо, ЕМІ і подавители. Другим буде доступна ударна хвиля і подавители. Крім того, можна буде викликати підтримку з повітря, а також подавати запит про перекриття дороги. Сторону, можна буде поміняти в будь-який час, за бажанням. Кожна з фракцій буде мати унікальний набір завдань.

Також відомо, що гра заснована на движку Frostbite 3 та, що в ній будуть присутні машини марки Ferrari.

Система All-Drive покликана розмивається грань між одиночної гри і мультиплеер, без очікувань і лобі можна зайти в світ, де «катаються» друзі. На даний момент вихід Need for Speed: Rivals для персональних комп’ютерів, Xbox 360 і PS3 призначений в Європі на 21 листопада нинішнього року. Вже зараз доступний для передзамовлення PS4 і Xbox One. Будемо сподіватися, що розробники дійсно дотримають свого слова і виправдають надії геймерів.


Запис опублікована в Анонс.

Навігація записів

Новий ролик про Wolfenstein: The New Order
Enemy Front з’явиться навесні наступного року