kalypso media group сьогодні офіційно оголосила про те, що нова студія розробки, якій прямо доручено створення продовження серії стратегій tropico для пк і консолі наступного покоління, почала підготовку до роботи над відомою франшизою. nine worlds studios названа на честь дев’яти світів скандинавської міфології, що символізує прагнення команди створювати нові світи. Цей символізм також відображений в логотипі.

Томас шнайдер, який раніше займав аналогічну посаду в aesir interactive, був найнятий для створення студії на місці, а потім став менеджером проекту. Nine worlds studios-друга студія, що належить kalypso, в технологічному центрі мюнхена, баварія, поряд з добре відомою realmforge studios (розробник серії dungeons). Студії розташовані в привабливому місці, з безліччю варіантів житла і транспортних шляхів, що сприяє синергії робочого процесу між ними. Додавання nine worlds studios являє собою п’яту студію розробки в групі компаній kalypso media.

Саймон хеллвіг, керуючий директор kalypso media group, сказав:

«ми раді оголосити про створення нашої другої студії в мюнхені. Це дозволяє нам використовувати вже існуючу інфраструктуру між нашими двома студіями. Ми впевнені в нашій здатності наростити команду до початку наступного року, щоб почати розробку tropico 7″.