Продюсер і ведучий джефф кейлі (geoff keighley) анонсував на своїй сторінці в твіттері дату проведення щорічної церемонії нагородження the game awards 2021. Як і всі її попередники, майбутня церемонія відбудеться на початку грудня, 9 числа.

Однак, цього року tga 2021 знову повернеться до формату з живою аудиторією в залі microsoft theatre в лос-анджелесі при використанні заходів безпеки щодо запобігання поширенню covid-19. Звичайно, також буде пряма трансляція з різних майданчиків, де глядачам покажуть не тільки нагородження, а й поділяться новими оновленнями для нинішніх ігор і анонсують нові проекти.

Церемонія нагородження the game awards вперше стартувала в 2014 році і поступово набирала популярність. Наприклад, в 2020 році її подивилися 83 мільйони разів, що на 84% більше, ніж в 2019 році, а максимальною кількістю глядачів, одночасно дивляться шоу, було 8,3 мільйона.

📌 save the date 📌 ⁰thursday, december 9live in-person from microsoft theaterlos angelesand streaming live everywherea global celebration of video game culture#thegameawards pic.twitter.com/zd5hbywwit

— geoff keighley (@geoffkeighley) september 30, 2021