Сьогодні читачі білоруського видання dev.by повідомили про те, що вони більше не можуть оформити покупки в магазині epic games store, а при спробі здійснення транзакції магазин зустрічає їх повідомленням зі словами «шкодуємо, але з вашого облікового запису не можна здійснювати покупки».

Швидше за все, хоча офіційно компанією epic games це не підтверджено, справа пов’язана з санкціями сша, накладеними в серпні цього року на республіку білорусь. Згідно з правилами epic games store, в регіонах, що знаходяться в списку експортних обмежень сша, комерційна діяльність магазину не допускається.

Втім, на ділі все не так страшно, як здається: безкоштовні подарункові ігри в epic games store наші білоруські товариші як і раніше можуть забирати без всяких обмежень. А для абсолютної більшості користувачів epic games store у всьому світі даний магазин є не більше ніж роздавачем подарунків; і це не порожні слова, а офіційна статистика epic games, яку компанія була змушена надати в рамках судового розгляду з apple.

доповнено: деякі користувачі повідомляють, що через банківські картки оплата все ж проходить, а проблеми пов’язані конкретно з розрахунковою системою raschet.by. Ситуація поки неясна, тому будемо чекати офіційного коментаря від epic games. Якщо такий, звичайно, надійде.