Продовжуючи тему хітів, які вийшли минулого тижня, ми розповімо про Batman: Arkham Origins. Це також один з найбільш очікуваних екшнів це осені, який підготувала студія WB Games Montréal.

Погодьтеся, в більшості випадків гра про супергероїв виходять досить нудними, однак Batman: Arkham Origins показала, що буває і по-іншому. В першу чергу хочеться сказати, що розробникам удало чудовий баланс екшену і стелса, дослідження і бэктрэкинга, фільму та коміксу.

Події в грі розгортаються в ті часи, коли наш герой тільки почав свою кар’єру по боротьбі з злочинністю Готема. Дрібні злодії бояться тільки одного його виду, а злочинці покрупней, такі як Чорна Маска, призначають величезну суму за його голову.

Працюючи над грою розробники, судячи п всьому, діяли за принципом «не нашкодь», і це у них вийшло. Бетмен, як і раніше, може з легкістю розібратися з десятками ворогів, вміє сканувати рівні рентгенівським зором, досліджує злі даху і вулиці Готема в пошуках другорядних завдань.

На жаль, в процесі ігор з’являються і деякі питання, наприклад, чому на вулицях Готема, який суттєво збільшився, крім злодіїв та поліцейських немає жодної живої душі. Всі місії відбуваються в підземеллях або в приміщеннях. Мабуть, з цього гра отримала неоднозначні оцінки, одні видання задоволені результатом WB Games Montréal, інші вважають гру невдалою.


Запис опублікована в Анонс.

Навігація записів

Assassin’s Creed 4: Black Flag зачаровує миттєво
Ubisoft скасував Uplay Passport