Як відомо, великі компанії люблять конкурувати один з одним. А якщо між найбільшими гравцями на ринку немає ворожнечі, її вигадають їхні поборники, як це було у випадку зі steam і epic games store. Такі правила комерції, але не кожен хоче їм слідувати. Наприклад, корпорація microsoft вирішила піти іншим шляхом-шляхом співпраці.

Як стало відомо, microsoft store поповниться додатками своїх умовних суперників-amazon і epic games. Клієнти amazon appstore і egs з’являться на вітрині в найближчі місяці, хоча чіткої дати в анонсі вказано не було. Крім того, завдяки підтримці android 11 в windows 11 товари з amazon appstore можна буде браузити прямо не виходячи з microsoft store — превью цієї функції покажуть вже скоро. У випадку з egs подібних зручностей не передбачено, програму треба буде качати окремо. Судячи з усього, це тільки початок, і надалі користувачів чекає інтеграція з іншими популярними сервісами.

Варто відзначити, що це не зовсім вже несподівана новина: microsoft ще влітку виявила бажання співпрацювати з іншими великими магазинами. У їх числі, до слова, був steam, проте valve поки ніяк не прокоментувала анонс.