Чутки про підготовку oppo свого першого планшета ходять не перший місяць. Коли компанія представила операційну систему coloros 12 на базі android 12, з’ясувалося, що нове пз сумісно з пристроями різних типів, включаючи планшети і складні смартфони. Нарешті, розробку відповідної електроніки підтвердив один з топ-менеджерів виробника.

Gizmochina.com

На зустрічі з партнерами віце-президент oppo і президент oppo в кнр ліу бо (liu bo) розкрив плани з випуску продуктів нового покоління, пристроїв інтернету речей і деталі нової стратегії розвитку електронної комерції.

Представник oppo підтвердив випуск першого планшета в першій половині 2022 року (приблизно в той же час має намір представити перший планшет і споріднена vivo). Ліу також повідомив, що oppo дебютує з “багатофункціональними смартфонами”. Іншими словами, компанія почне випускати складні моделі та інші унікальні пристрої. При цьому він не назвав термінів релізу новинок.

Минулого року компанія продемонструвала концепт-модель смартфона зі згортаючим екраном oppo x 2021. Додатково вона готує смартфон, що складається втричі, що розробляється при партнерстві з японською дизайнерською студією nendo. Тепер можна сподіватися на появу комерційних версій цих продуктів.

Сьогодні, за словами ліу, oppo є третім за величиною виробником смартфонів класу hi-end (дорожче 600 доларів) на китайському ринку в цілому і другим — в китайському сегменті офлайн-торгівлі. Крім того, після злиття oppo з oneplus, компанія активно розвиває присутність і в онлайн-сегменті — на майданчиках на кшталт jd, suning, gome, pinduoduo та інших, а також власної hauntai mall.

Нарешті, oppo продовжить випускати нові продукти в сегменті інтернету речей-бездротові навушники, фітнес-трекери, смарт-годинник, смарт-телевізори та іншу електроніку.