Нещодавно стало відомо, що шолом віртуальної реальності, який називається Oculus Rift, не буде підтримувати консолі нового покоління. Цю, не дуже радісну для геймерів новину розповів Палмер Лаки, один з винахідників даного пристрою.

Як він заявив, консолі дуже обмежені для того, що хочуть зробити творці цього шолома. Вони поставили перед собою мету — створити найкращий в світі пристрій віртуальної реальності, після чого продовжувати його вдосконалювати кожен рік. Палмер також додав, що кожне досягнення творці пристрою бажають демонструвати користувачам. При цьому всі консолі мають одну велику проблему — їх конфігурація не змінюється протягом кількох років. Для прикладу, він запропонував згадати комп’ютера восьмирічної давності. Технології з тих пір пішли далеко вперед. Він вважає, що подібний стрибок у розвитку очікує і пристрої віртуальної реальності.

Однак, не варто засмучуватися з приводу висловлювань Палмера Лаки, так як Sony вже займається розробкою власних окулярів віртуальної реальності, які повинні з’явитися вже в майбутньому році. Треба сказати, що пристрій Oculus Rift буде підтримувати роботу не тільки з персональними комп’ютерами, але і смартфонами, що працюють на базі ОС Android.


Запис опублікована в Залізо з мітками Oculus Rift. Читати запис.

Навігація записів

Гра Temple Run буде екранізована
Відбувся реліз EverQuest II: Tears of Veeshan