У мережі опубліковано нове відео про прогрес fallout: miami, в якому представлена вся остання інформація про прийдешнє моді.

У відеоролику “літнє оновлення 2021 року” також демонструються деякі короткі ігрові моменти, частина саундтреку і багато іншого. Ви можете переглянути відео нижче.

“краще пізно, ніж ніколи, вибачте за двомісячну затримку з випуском цього оновлення” – повідомляють моддери.

Fallout: miami – створене фанатами розширення для fallout 4, робота над яким ведеться вже деякий час. У цьому розширенні буде відтворений південний майамі-біч, наповнений безліччю нових локацій і багатьом іншим.

Fallout: miami-це майбутній мод розміром dlc для fallout 4 з оригінальним сеттінгом, повним захоплюючим основним сюжетом, цікавими побічними квестами і персонажами, включаючи нових компаньйонів. Центральна тема нашої історії-боротьба між порядком і свободою. Місце дії цієї нової пригоди-постапокаліптична пустка майамі-біч. Колись популярний туристичний напрямок приваблював багатих і чарівних відвідувачів як з-за кордону, так і з країни, тепер він приймає еклектичний асортимент фракцій і суспільств, кожна зі своєю культурою і підходом до викликів цього нового пост’ядерного світу. Колись велике королівство рабовласників саншайн-коув нещодавно опинилося під загрозою з боку орди кочівників, що поклоняються автомобілям, які називають себе ядерними патріотами.