0

Нещодавно в інформагентстві bloomberg була опублікована інформація про те, що nintendo збирається до кінця наступного року випустити приставку switch pro, оснащену більш потужним залізом і здатну підтримувати 4k дозвіл. Крім того, відповідні девкіти нібито вже отримали не менше десятка студій, які почали розробляти ігри для нової консолі.

Практично відразу ж після появи даної інформації в мережі компанія виступила з її спростуванням в twitter. В опублікованому повідомленні вказується, що всі ці відомості не мають нічого спільного з дійсністю. Представники платформодержателя ще раз заявили, що у нього немає ніяких планів з випуску нових версій консолі за винятком готується до продажу oled-моделі.

В інтернеті вже давно гуляють чутки про те, що nintendo працює над поліпшеним варіантом switch. Компанія цілком могла виступити зі спростуванням, щоб убезпечити продажі консолі з новим екраном, адже деякі покупці можуть вирішити почекати з покупкою, щоб потім придбати приставку з більш продуктивною начинкою.