Корпорація microsoft представила жовтневу добірку ігор для передплатників xbox live gold і xbox game pass ultimate на xbox one і xbox series x/s. У наступному місяці користувачам абонементів стануть доступні aaero, hover, castlevania: harmony of despair і resident evil code: veronica x.

Джерело: microsoft

Ігри з роздачі games with gold в жовтні 2021 року в сукупності коштують близько $75 і пропонують потенційну можливість заробити 3200 очок gamerscore. Для доступу до добірки необхідний абонемент xbox live gold або xbox game pass ultimate (куди входять ea play, xbox game pass і xbox live gold).

  • aaero – з 1 по 31 жовтня. Це ритм-раннер, дія якого розгортається у футуристичному світі. У грі звучить саундтрек від noisia, flux pavilion, katy b, the prototypes, neosignal та інших виконавців.
  • hover — з 16 жовтня по 15 листопада. Це пригода у відкритому футуристичному світі, де група молодих геймерів бореться проти влади.
  • castlevania: harmony of despair — з 1 по 15 жовтня. Це пригодницький екшен. Гравцям належить досліджувати пекельний будинок, щоб знайти і перемогти дракулу. Проект підтримує кооперативний режим на 6 осіб.
  • resident evil code: veronica x — з 16 по 31 жовтня. Це відгалуження від основної серії фільмів жахів resident evil. У грі розповідають про пригоду клер редфілд в європі через три місяці після знищення раккун-сіті в другій частині франшизи.

До 1 жовтня передплатники xbox live gold і xbox game pass ultimate можуть забрати гри вересневої добірки: samurai shodown і warhammer: chaosbane ще доступні.