Автори genshin impact відреагували на драму, що розгорнулася навколо святкування річниці. Всі гравці отримали в щедру компенсацію: 400 призмогемів і планер, який повинен був продаватися в спеціальному бандлі.

Схоже, mihoyo зрозуміла, що ситуація виходить з-під контролю. Гнів фанатів повинен вгамувати несподіваний щедрий подарунок: всі гравці в genshin impact отримали планер і 400 призмогемів на честь річниці проекту. Втім, навряд чи конфлікт вичерпається на цьому. У тематичній гілці reddit гравці називають це скоріше першими зрушеннями. Судячи з усього, вони мають намір шантажувати розробників таким методом і далі.

Нагадаємо, що днями фанати genshin impact здійснили сплановану атаку на сторінку гри google play і впустили її рейтинг нижче двох пунктів. Він потім підріс до двох з половиною, але цей сигнал в mihoyo оцінили серйозно. Подивимося, чи зуміють автори хіта якось зупинити цю хвилю невдоволення: подібні жести можуть лише розохотити гравців і показати їм прибутковість обраної ними тактики.