Видавництво atari спільно з розробниками з adamvision studios і sneakybox studios представило ще три проекти з серії recharged — поліпшені версії своїх класичних ігор.

Джерело зображення: atari

Слідом за centipede: recharged — осучасненим виданням ще одного хіта atari з минулого — нове життя на пк і консолях отримають шутери black widow і asteroids, а також арканоїд breakout.

Black widow: recharged, asteroids: recharged і breakout: recharged розробляються для pc (steam, epic games store), ps4, ps5, xbox one, xbox series x і s, nintendo switch, а також atari vcs.

З усіх трьох точна дата виходу поки є тільки у black widow: recharged — вона надійде в продаж 28 жовтня. Asteroids: recharged і breakout: recharged очікуються до релізу в останньому кварталі (з жовтня по грудень) поточного року.

Повідомляється, що black widow: recharged була «переосмислена для сучасного геймплея» з яскравою графікою, новими здібностями і оригінальним саундтреком від композитора меган макдаффі (megan mcduffee).

” наша мета з серією recharged-віддати данину цим класичним аркадам і освіжити їх. Ми хочемо повернутися до простого, напруженого аркадного екшену, який всі люблять, але зі свіжими сюрпризами», — заявив глава atari уейд розен (wade rosen).

Centipede: recharged вже доступна для покупки на pc (steam, epic games store), ps4, ps5, xbox one, xbox series x і s, а також nintendo switch. Вартість перевидання в росії становить від 199 рублів до 809 рублів в залежності від платформи.