Розробники з cd projekt red практично поховали успіх cyberpunk 2077, випустивши гру з великою кількістю багів. У цьому впевнені польські аналітики, яких опитало видання pap biznes. Випущені оновлення практично ніяк не відбилися на продажах гри і заплановані доповнення не зможуть поліпшити ситуацію.

Імовірно, cyberpunk 2077 продався ще 2 мільйонами копій і це в кращому випадку. Розробники не надають офіційних даних про реалізацію гри. На думку аналітиків, cd projekt red повністю провалилася з піаром гри після релізу. Розробники випускали незначні патчі і в основному мовчали і майбутньому свого проекту, що викликало гнів навіть у відданих шанувальників гри.

Реліз великих доповнень і оновленої версії cyberpunk 2077 для консолей нового покоління може повернути інтерес аудиторії, але на продажі це практично ніяк не вплине. Аналітики впевнені, що 5 мільйонів проданих копій це буде максимальна межа для гри.

Експерти впевнені в тому, що розробники в черговий раз перенесуть реліз версії для ps5 і xbox series. Оновлений cyberpunk 2077 вийде тільки на початку наступного року, після чого cd projekt red будуть змушені переключиться на свій перевірений бренд — відьмак.