Компанія представила нову модель tws-навушників, які примітні невеликою вагою, компактними габаритами і хорошою автономністю. Крім того, аксесуар отримав підтримку фірмового режиму звучання при низькій гучності і коштує дешевше свого попередника-моделі tw-e3a.

Заявлена автономність yamaha tw-e3b становить до 6 годин в режимі відтворення музики, а з урахуванням можливості трьох підзарядок від комплектного чохла новинка пропрацює до 24 годин далеко від розетки. Корпус навушників захищений від поту і бризок за стандартом ipx5, тому їх можна використовувати навіть в дощову погоду. Для управління плейлистом і відповіді на телефонні дзвінки передбачені сенсорні панелі.

Yamaha також інтегрувала в навушники функцію listening care для якісного відтворення звуку в широкому частотному діапазоні при низькій гучності. Для більш тонкої настройки звучання користувачі можуть встановити фірмовий додаток для ios і android. Відстежувати залишок заряду кейса-пауербанка допомагають розташовані на його корпусі світлодіодні індикатори.

Вартість yamaha tw-e3b становить $99,95. У продаж бездротові навушники в чорному, сірому, зеленому, синьому, рожевому і фіолетовому колірному оформленні надійдуть в жовтні 2021 року.