Розробник-одинак david szymanski і видавець new blood interactive , представили новий трейлер свого кривавого і олдскульного-шутера dusk . У ролику оголосили точну дату виходу гри для портативної консолі nintendo switch — 28 жовтня 2021 року. Раніше гра була пк ексклюзивом.

dusk вводить вас у світ, в якому необхідно покінчити з різаниною і кровопролиттям… Якщо ви хочете дожити до світанку. Натхненний doom, quake, blood, heretic, hexen, half-life, redneck rampage і всіма вашими улюбленими іграми з 90-х, з саундтреком від геніального геніального музиканта ендрю халшулта.

У трьох окремих епізодах кампанії, створених вручну прямо з 90-х, гравці будуть боротися з натиском містичних культистів заплаві, одержимих бойовиків і навіть більш темних сил і спробують виявити, що ховається під землею. Володіючи великим арсеналом крутої зброї, включаючи серпи, мечі, арбалети, гвинтівки, дворучні і двоствольні дробовики, а також неймовірно необхідні гранатомети і ракетні установки, dusk від початку до кінця пропонує бездоганний ретро-екшен.