audials radio pro – повна версія програми для прослуховування 100 тисяч радіостанцій і більше 260 000 подкастів на вашому мобільному пристрої використовуючи інтернет з’єднання. Програма дуже швидко знайде для вас інтернет-радіо в вашому поточному місцезнаходження, а якщо не знайдеться потрібної, то просто вбийте в пошуку бажаних виконавців, жанр або ж країну.

Під час відтворення можна записувати ефір, просто натисніть на відповідну кнопку і запишіть улюблену пісню у високій якості програється радіостанцією. Далі запис з’явитися в ваших історіях і ви зможете отримати до них доступ в будь-який момент і слухати навіть не маючи доступу до мережі. Ви можете так само транслювати звук на телевізор, комп’ютер або переносну колонку.

Звук тут дуже якісний, так само ви можете його налаштовувати використовуючи вбудований еквалайзер. Якщо ви звикли прокидатися під улюблену музику – немає проблем, просто активуйте відповідну опцію і audials radio розбудить вас обраної радіостанцією. Так само присутня функція повтору, таймер сну і багато іншого. Загалом придатне радіо на андроїд з багатим функціоналом і зручним пошуком.