Фанати військового командного шутера Call of Duty не перестають дивувати світову спільноту геймерів своїми фантазією і заповзятливістю.

Приміром, минулого тижня група підлітків з Швеції організувала аматорський чемпіонат з COD. Природно, підлітки виклалися по повній і атмосфера, що панувала на місці проведення чемпіонату повністю відповідала їх настрою: звук був встановлений на повну гучність, а реакція гравців на вдалі або провальні маневри була дуже бурхливою.

Один з підлітків настільки захопився створенням реалістичною атмосфери, що в момент загибелі героя голосно і так проникливо говорив допомоги, що перехожі просто не змогли залишитися осторонь від подій.

За фактом стрілянини і криків про допомогу був негайно набраний номер поліції і загін охоронців закону оперативно прибув на місце бойових дій.

Підлітків виводили з будинку під прицілами автоматів на очах у натовпу, що зібрався. Після того, як поліція переконалася в тому, що в будинку не проводиться жодних протизаконних дій, правоохоронці пішли, а підлітки повернулися до Call of Duty.


Запис опублікована в Новини з мітками Call of Duty, кіберспорт, чемпіонат. Читати запис.

Навігація записів

Day 1 Studios пішла з молотка
Уоррен Спектор втратив студію