Галас навколо трейлера ” людини-павука: немає шляху додому » була величезною, і, коли ролик нарешті з’явився в мережі, він став одним з найгучніших і обговорюваних подій в році.

Після виходу трейлера у фанатів з’явилося багато питань і, отже, теорій. Як повернувся доктор восьминіг у виконанні альфреда моліни? чому санктум санкторум доктора стренджа засніжений? чи вдасться пітеру паркеру зробити так, щоб всі забули, що він-людина-павук? ці та інші питання, поки що, не мають однозначних деталей. Але є ще одна невелика деталь, яку багато хто міг упустити.

Це стосується того, з ким саме був пітер паркер на мосту, коли все пішло шкереберть. Мова про жінку, що сидить в машині поруч з героєм тома холланда. Але завдяки користувачеві reddit під ніком apphibited-ad-7600, ми можемо отримати цілком обгрунтовану відповідь на питання про те, хто це.

Користувач заявив, що, швидше за все, в машині знаходиться детектив на ім’я террі лі, і він прийшов до такого висновку після перегляду мультсеріалу « людина-павук » прямо з 90-х.детектив террі лі – поліцейський, яку в мультсеріалі 1994 року озвучила донн льюїс. Як можна помітити нижче, персонаж має схожість з жінкою з трейлера – у неї не тільки така ж зовнішність, але і одяг:

Більш того, в мультсеріалі персонаж вступає в гру, коли містеріо присуджує помилкове звинувачення людині-павуку. Зрештою, все прояснюється, і доброзичливий сусід очищає своє ім’я. Враховуючи, що лі є поліцейським, а пітер зображений в костюмі, можливо, кадр з трейлера передбачає, що вони їдуть зі слухання, але тут у справу втручаються лиходії.

Раніше, деякі фанати також припускали, що жінка в машині може бути матір’ю емджей або навіть майлза моралеса, на якого нам також неодноразово натякали. У будь-якому випадку, грунтів для роздумів не мало, але террі лі, мабуть, є найбільш очевидним варіантом на даний момент.