Розмови про швидку появу ethereum 2.0 (eth 2.0) ходять вже більше року. Часто, коли ми чуємо згадки про перехід на новий алгоритм, мова йде про проблеми майнер. Так, швидше за все, після активації ethereum 2.0 майнінг ефіру на відкритих перестане існувати. А може віталік бутерін і компанія щось придумають. Оскільки точно ніхто нічого не знає, краще поговорити про більш важливі проблеми. Сьогодні мова піде про стейкинге. Для тих, хто чує про це вперше, невеликий лікнеп: віталік бутерін нічого нового не запропонував, адже вся ідея полягає в тому, що ви берете свої монети і кладете їх на спеціальний сервіс. Після цього монети блокуються на певний термін, а ви будете отримувати якийсь відсоток в залежності від тих чи інших ринкових умов і раніше укладених домовленостей. Схоже на депозит у банку? нічого дивного, але є й відмінності. Наприклад, сьогодні для входу в справу вам знадобитися 32 монети, а відсотки поки нікому не платять, мало того вам ще й не повернуть грошей. Поки не повернуть, точних дат немає. Невже ви не довіряєте віталіку бутеріну? соромтеся!

Оскільки eth 2.0-це справжній бренд, деякі вже намагаються експлуатувати цю назву в своїх цілях. Наприклад, на біржі binance з’явився аналог. Багато хто з наших читачів просто не захочуть розбиратися. Що ж, про все вже подумав серьога солоний майнер. Блогер витратив цілу купу своїх грошей заради того, щоб ми з вами зробили якісь висновки. Ми не будемо переказувати всі технічні нюанси. Серьога зробив це цілком непогано, якщо щось буде незрозуміло-дивіться ще раз. Але ж нас цікавить результат, тому давайте коротко перерахуємо висновки.

Отже, потрібно взяти 1 монету ефіру і купити на неї спеціальний токен beth, який можна покласти в стейкінг. Через пару днів вам почнуть нараховуватися відсотки. Шляхом нескладних обчислень з’ясовується, що відсоток не перевищує 5% на рік ну а з однієї монети ефіру серьозі видали 44 центи. Мабуть, це успіх. Блогер не став приховувати, що такий спосіб розміщення криптовалюта він би взагалі не став нікому рекомендувати. За його словами, на ці гроші можна купити кілька відеокарт geforce gtx 1660, які дадуть вам 10 доларів в день, що в 23 рази привабливіше, ніж такі ось експерименти.

Врахуйте, що просто так забрати свою криптовалюта не можна. Як би можна, але складно. Для цього доведеться щось кудись переводити, виводити, а після, може бути, у вас все вийде. Словом, вся ця галас поки виглядає надуманою. А взагалі 5% в рік-це навіть більше, ніж сьогодні платять в банках, якщо ви розмістите доларовий вклад.