Фотографія передбачуваної дискретної настільної відеокарти intel dg2-128 із серії alchemist була розміщена на chiphell. Фотографія відповідає офіційним і неофіційним фотографіям лінійки dg2.

Intel вже розкрила дизайн свого графічного процесора початкового рівня dg2-128eu разом з флагманською моделлю 512eu. Витік стверджує, що карта дуже коротка і має типове енергоспоживання 65 вт, що навіть нижче, ніж очікувалося з раніше з’явився слайда, де така карта була вказана як soc2 з потужністю<75 вт. Крім того, згадується наявність 6 гб локальної пам'яті стандарту gddr6.

На фото не так багато подробиць, але джерело вказало, де на платі розташовані графічний процесор і пам’ять. Отвори для кріплення системи охолодження також можна розглянути, це ще раз підтверджує, що мова йде про настільному варіанті відеокарти.

Деякий час тому igor’slab поділився схемою плати для ноутбуків dg2-128. Її можна використовувати для порівняння. Схоже, що мобільний варіант буде мати чіпи пам’яті трохи ближче до gpu, і, що в мобільній версії буде на один модуль пам’яті менше. Це означає, що мобільний графічний процесор може використовувати 128-бітний або, що більш імовірно, 64-бітний інтерфейс, тоді як настільний варіант буде використовувати 96-бітний інтерфейс.

За даними moore’s law is dead, серія настільних карт intel arc alchemist буде включати три моделі, в той час як мобільні графічні процесори будуть представлені п’ятьма різними моделями.