Пригодницька гра kena: bridge of spirits вийшла ще минулого тижня, але пограти в неї зараз можуть тільки власники playstation 5, playstation 4 і pc. Конкретних планів по випуску адвенчури на консолях microsoft поки немає, проте недавня заява ember lab вселила надію на можливу появу xbox-порту в майбутньому.

В інтерв’ю з співзасновником ember lab джошем грієром видання segmentnext підняло питання про те, чи вийде kena на чомусь ще. Хоча розробник нагадав, що проект є тимчасовим ексклюзивом playstation і epic games store, він додав, що студія планує розглянути можливість випуску гри на інших платформах після”відпочинку”.

” в даний час ми зосереджені на запуску для playstation і epic games store, які отримали тимчасову ексклюзивність. Ми розглянемо випуск на інших платформах після релізу [на ps5, ps4, pc] і відпочинку”.

” зараз, коли до запуску залишилося всього кілька днів, дуже складно думати про наступні кроки або майбутні пропозиції. Ми реагуємо на запити спільноти якнайкраще. Наприклад, ми тільки що оголосили про випуск фізичного видання і додаванні російської та бразильської мов”, – повідомив джош грієр (інтерв’ю було взято ще до виходу гри).

Раніше розробники також розповіли про те, що у них є плани на пострелізную підтримку kena: bridge of spirits, що виходить за рамки декількох патчів.