Приквели – “примарна загроза”,” атака клонів “і” помста ситхів ” – піддалися жорсткій критиці з моменту їх виходу, хоча багато фанатів висловлюють своє схвалення фільмам і їх розширенню далекої-далекої галактики (і, звичайно, мемам). Хемілл зіграв люка скайуокера у всіх трьох фільмах оригінальної трилогії “зоряних воєн”, повернувся в сиквели, а потім повторив свою роль у фіналі другого сезону”мандалорца”.

я був вражений тим, що у приквелів була своя індивідуальність. Їх критикували, тому що вони були перевантажені експозицією і більш розумними і, можливо, вони не були такими комерційними. Це більш похмура історія. Але в епоху соціальних мереж голоси людей посилюються, і я вражений тим, наскільки жорстокими вони можуть бути, не тільки у випадку з фільмами “зоряних воєн”, але і в цілому.

Редактор ” зоряних воєн “марсія лукас також розповіла про” примарну загрозу”: “коли я пішла дивитися епізод 1 – у мене був друг, який працював в ilm, який взяв мене в якості гості на попередній перегляд – я плакала. Я плакала, тому що мені це зовсім не сподобалося. І я думала, що джордж лукас мав таку багату, багату палітру, щоб розповісти історії. У нього були всі ці персонажі”. Вона також розкритикувала розвивається історію кохання між енакіном і падме і сказала: “мені не сподобалася гра акторів, і мені не сподобалася історія”.