Мабуть, « флеш » андреса мускьетті є одним з найбільш – якщо не самим – очікуваним фільмом кіновсесвіту dc. І це не тільки тому, що баррі аллен нарешті отримує сольну пригоду, а ще й з тієї причини, що в центрі уваги картини буде мультивселенная.

Саме завдяки останній в стрічці з’являться відразу дві версії бетмена – у виконанні майкла кітона і бена аффлека, і вона відкриває можливість для появи ще дюжини персонажів з різних всесвітів і таймлайнів. Хоча warner bros. Поки що не представили офіційний трейлер ” флеша », в мережі регулярно з’являлися рекламні матеріали і зображення. І на одному з таких можна помітити легендарний бет-логотип костюма героя майкла кітона, пофарбований аерозольною червоною фарбою і з жовтою блискавкою флеша.

Це не перший раз, коли ми бачимо, як маркетинг фільму поєднує в собі символи обох героїв, і це може бути натяком, що роль кітона буде набагато більше, ніж можна припустити. Це також змушує задатися питанням-чи є у візуальному оформленні бетмена і флеша щось більше, ніж просто розумний маркетинговий хід?

Суть однієї популярної теорії полягає в тому, що це може бути тизер червоної смерті. Персонаж був представлений в коміксі dark days, і є альтернативною, злий версією темного лицаря, який став розбещеним після втрати своїх приятелів. Брюс уейн з землі-52 здолав баррі аллена, і потім використовував силу швидкості (speed force), щоб стати червоною смертю – сумішшю бетмена і флеша. Таким чином, фанати починають припускати, що dc, тизер костюми бетмена, натхненні флешем, не кажучи вже про бет-логотип з капає краплею крові, вказують на те, що майкл кітон насправді зіграти червону смерть в цьому мультивселенському божевіллі.

Теорія насправді має сенс з кількох причин. Ми дізналися деяких учасників акторського складу ” флеш », але все ще невідомо, хто виступить лиходієм стрічки, і схоже, що це намагаються приховати. І, таким чином, може виникнути відчуття, що лиходій насправді хтось із героїв. Малоймовірно, що це титульний персонаж баррі аллена, за те, ймовірність, що бетмен майкла кітона пішов по похилій після перемоги над пінгвіном у своєму всесвіті, і вбив флеша, щоб отримати його сили. При такому розкладі, передбачуваний логотип червоної смерті точно так само має сенс.

Присутність червоної смерті також могло пояснити, чому у » флеші ” відразу кілька бетменів, і воно дало б флешу і темному лицареві бена аффлека причину знову об’єднати сили. Нарешті, червона смерть може бути причиною, чому мультивселенная взагалі з’явилася в кіновсесвіту dc, оскільки оригінальний комікс dark days в буквальному сенсі загрожував всьому всесвіту, і щось подібне тепер ми можемо споглядати на великому екрані.

Проте, поки що важко сказати напевно, чи з’явиться червона смерть у « флеші », і, тим більше, чи зіграє її майкл кітон. Тому, все вищезазначене варто сприймати не більше, ніж як спекуляції.