У зв’язку з виходом кооперативної гри embr на playstation 4, xboxone, nintendo switch, pc (steam) і google stadia на каналі handheldplayers було опубліковано відео, що демонструє двадцять шість хвилин ігрового процесу. Вартість гри в playstation store становить 1429 рублів (до 8 жовтня для передплатників playstation plus действуетскидка в розмірі 20 %), в microsoft store — 20 доларів(до 7 жовтня діє знижка в розмірі 20 %), а в eshop — 1 799 рублів (до 7 жовтня діє знижка в розмірі 20 %).

Embr-гра про сверхкапіталістіческом світі, де немає місця безкоштовнойпожарной охороні! забирайтеся у вікна, гасіть пожежі і рятуйте життя— поодинці або в команді до чотирьох гравців.

Embr-революційна компанія в пожежному бізнесі! вливайтеся в нашіряди і рятуйте життя, дертися до успіху по кар’єрних сходах.наша місія-ефективне пожежогасіння для всіх і кожного.

Ми змінюємо систему: тепер будь-хто може стати героєм! всього одинплатеж, і ви стаєте вогнеборцем ™ embr. Паперову тяганину ми візьмемо на себе, а ви вже сьогодні зможете відповідати на (гарячі)заявки клієнтів і доставляти пожежогасіння прямо додому!

Стартап століття чекає свого героя!

  • революція в пожежному бізнесі! вступайте в новуюпрограму раннього доступу embr і здійснюйте внесок у майбутнє компанії, ставши шановним членом спільноти і вогнеборцем ™ embr!
  • програма координації для вогнеборців ™ ! з трьома вірнимісоратнікамі-вогнеборцями ™ вам не страшний навіть самий небезпечнийпожар.
  • довгий і насичений кар’єрний шлях! підкорюйте вершину успіху, доводячи свої навички до досконалості. Збирайте оцінки і відкривайте доступ до ще більш складних доручень!
  • індивідуальний підбір спорядження! обійдіть конкурентів, купуючи і покращуючи нові інструменти. З фірмовою технологією і технікою від embr виглядати будете просто…вогонь!
  • рятуйте по-своєму! вибивайте двері і вікна, усувайтекороткі замикання і витоку газу — що завгодно, аби пробратьсячерез палаючу будівлю і врятувати клієнтів.