Гра Rainbow 6: Patriots, яка є продовженням популярної серії, була анонсована компанією Ubisoft ще два роки назал. На жаль, вона так і не дісталася до прилавків магазинів. Спочатку в інтернеті з’явилися чутки, що гра скасована, однак потім видавець заявив, що Patriots вимагає серйозного доопрацювання, тому гра з’явиться пізніше, причому, виключно на консолях.

Лорен Діток, представник Ubisoft повідомив, що дане рішення було вимушеним. За його словами була хороша команда і була хороша концепція. Команда приступила до роботи, але з часом стало зрозуміло, що гра не працює так, як планувалося. В результаті довелося починати з нуля. Ubisoft має спеціальну комісію з дуже впливових людей. Якщо, на їх погляд, якась гра погана, то вони прямо про це і заявляють. Іноді розробники визнають це, а деякі хочуть виправити помилки. Гру Rainbow необхідно було переробляти.

Лорен Діток також зазначив, що перенесення Patriots на консолі відкриває перед розробниками нові можливості, іншими словами, гра буде ще краще ніж планувалося. Від яких саме моментів первісної концепції було вирішено відмовитися, Лорен Діток не сказав. Залишається загадкою і дата виходу цієї гри.


Запис опублікована в Новини з мітками Rainbow 6 Patriots. Читати запис.

Навігація записів

GTA V в наступному році отримає кілька доповнень
Почалося альфа-тестування Divinity: Original Sin