Що можна зараз сказати про рольову блокбастері від знаменитого Кена Ролстона (творець Morrowind і Oblivion) Kingdoms of Amalur: Reckoning?

Проект насправді зоряний хоча б з тієї причини, що його продюсером є відомий бейсболіст Курт Шилінг, а легенди світу гри були придумані відомим фантастом Робертом Сальваторе. Крім того, розробляється гра досить авторитетними компаніями 38 Studios, Big Huge Games і Electronic Arts.

Буквально днями гра встигла прославитися тим, що викладена в Інтернет демоверсія має таке нечуване кількість багів, що навіть досвідчені геймери були просто в шоці. Розробники не розгубилися, звинуватили в баги підступних аутсорсерів і клятвено пообіцяли ігровому співтовариству, що в релизной версії гри такого неподобства не буде.

Трохи фактів про гру: Kingdoms of Amalur буде мати 5 регіонів, 4 раси (по 2 раси людей (благородних і кочівників), а так само темні і світлі ельфи), три класових гілки (воїн, роги, маг) і 22 здібності на одну гілку.

Гра має унікальну систему карми — набираючи досвід гравець може в певний момент відкривати один з талантів обраної ним гілки. Також цікава система бою Kingdoms of Amalur, яка чимось нагадує систему God of War(тобто в битві з супротивником достатньо буде провести ряд ударів в потрібний момент замість того, щоб постійно протискувати кнопки здібностей).

Виходить гра для платформ: PC, PS 3 і Xbox 360, в Америці 7.02.2012, а в Європі — 10.02.2012.

Насолоджуйтесь новим відео ігри і готуйтеся до вже дуже близькій релізу.


Запис опублікована в Новини з мітками Kngdom of Amalur: Reckoning, відео. Читати запис.

Навігація записів

Слух: новий Assassin’s Creed буде Американським
En Masse встановить строгий IP контроль в Tera