Акторові кольта вана з deathloop, джейсону келлі, нарешті вдалося отримати ps5, щоб пограти в гру, в якій він грав головну роль, і все це завдяки microsoft. Така ось петля.

Відзначаючи запуск deathloop на початку місяця, джейсон келлі відправився в twitter, щоб розповісти про свій досвід роботи з грою і про свої труднощі з пошуком способу пограти в неї.

” я не можу дочекатися, коли ви, хлопці, отримаєте в свої руки цю відеогру… Якщо хто – небудь зможе отримати мені копію і playstation 5, я був би вдячний».

Потім піт хайнс з bethesda прокоментував під відео, пропонуючи надати келлі ps5. Він сказав:

«привіт, [джейсон келлі]. Я, ймовірно, зможу допомогти тобі знайти ps5, щоб ти зміг в неї пограти. Ти заслуговуєш можливості зіграти за кольта і насолодитися своїм приголомшливим виступом».

Тепер, завдяки інтерв’ю jumpcut play, ми знаємо, що джейсону келлі дійсно було надіслано ps5 від microsoft, і він зміг почати грати в свою гру.

Особливо забавно, що саме microsoft з усіх компаній в кінцевому підсумку подарувала зірці deathloop власну ps5. Завдяки придбанню microsoft bethesda і, отже, arkane, deathloop, безсумнівно, вийде на xbox і, ймовірно, на xbox game pass через рік після його запуску на ps5, але забавно бачити, що microsoft вже добре справляється зі своїм кастом. Хороший хід, microsoft.