Співробітники студії Rockstar розповіли гравцям, що в наступному році вони отримають кілька сюжетних доповнень до культової грі GTA V. На жаль, ніяких подробиць про майбутні доповнення поки невідомо. На даний момент відомо лише те, що всі ці аддони будуть продовжувати розповідь про пригоди вже знайомих нас героїв Франкліна, Тревора, і Майкла.

Нагадаємо, що в мережі почали поширюватися чутки про майбутні доповнення до гри досить давно. Справа в тому, що в попередньому аддоне користувачі знайшли аудіофайли, в яких троє наших героїв ведуть бесіду про підпільних вуличних перегонах і казино. Цілком можливо, що цього і будуть присвячені майбутні аддони, або принаймні один з них.

Продовжуючи тему про цій грі, нагадаємо, що сьогодні починається бета-тестування редактора для GTA Online, за допомогою якого можна самостійно створювати випробування для режими Deathmatch і Race. Причому користувачі зможуть між собою ділитися роботами. А найкращі місії, які перевірить Rockstar, будуть розміщені у спеціальному розділі.

Бета-версія редактора поширюється як безкоштовне оновлення для GTA Online. Тому рекомендуємо прийняти участь.


Запис опублікована в Новини.

Навігація записів

Xbox One може працювати з мишею
В Ubisoft вирішили Rainbow 6: Patriots поганою грою