Незалежна польська студія anshar на сайті steam повідомила про випуск нового патча для свого кіберпанкового рольового детектива gamedec і розкрила плани з розвитку гри на найближчі місяці.

Джерело зображень: anshar studios

Що вийшла сьогодні, 24 серпня, латочка 1.0.5 виправляє ряд проблем з перекладом, включаючи зниклі рядки і неправильну завантаження мов в деяких епізодах gamedec.

До кінця поточного року anshar studios також планує випуск ще трьох великих патчів (1.1, 1.2, 1.3), а на 2022-й команда намітила вихід безкоштовного доповнення і switch-версії гри.

«ми плануємо додавати все більше і більше нових матеріалів в гру, щоб детективи, які вирішили знову зануритися в пригоду, кожен раз зустрічали щось нове. До того ж ми продовжимо додавати більше озвучених реплік та інші функції, а також виправляти можливі проблеми, про які сигналізує спільнота», — заявив виконавчий директор anshar studios лукаш хакура (lukasz hacura) в прес-релізі.

Gamedec дебютувала 16 вересня на пк (steam, gog, epic games store). Гра пропонує взяти на себе роль геймдека-детектива, що розслідує злочини у віртуальних світах.