Гра Rome 2: Total War обзавелася першим доповненням, яке називається «Цезар в Галлії». DLC додано в саму гру, а ті гравці, які придбали гру без доповнення, можуть завантажити його окремо.

«У Галлії цезар» охоплює досить невеликий проміжок часу — з 58-го по 51-ий роки до нашої ери, крім того, значно менше стала територія. Пов’язано це з тим, що події відбуваються виключно на території Галлії, а також і південного узбережжя Британії. Гравець може очолити не тільки армію Риму, на вибір предоставлется одне з варварських племен, всього чотири варварських племені. Також слід сказати, що хід тепер займає не рік, а лише два тижні. Пори року будуть змінюватися динамічно, додавши тим самим гостроти битвами, а також красот глобальній карті.

Крім кампанії буде доступна нова історична битва — це битва при Алезии, яке стало поворотним моментом цієї війни. Крім того, з’явилися нові види військ. Історичним особистостям приділяється пильна увага. Треба сказати, що до доповнення надається і патч, який поліпшить продуктивність і загальний баланс гри. Незабаром ви зможете почитати огляд до доповнення.


Запис опублікована в Новини.

Навігація записів

Почалося альфа-тестування Divinity: Original Sin
Відома дата виходу DLC до Diablo 3