Після публікації останнього фінансового звіту керівництво cd projekt red відповіло на запитання інвесторів. Завдяки цьому стало відомо, що студія запустила у виробництво нові ігри. Ними займається команда з 70 осіб. І судячи з недавно відкрилася вакансії, в основі одного з прийдешніх проектів буде лежати адаптований книжковий сценарій.

Джерело зображення: cd projekt red

Такий висновок напрошується з вимог до людини, яка займе посаду письменника в cd projekt red. На сторінці вакансії сказано « ” успішно адаптований сценарій або опубліковані тексти (книга, розповідь і так далі)». Згадана умова наводить на думку, що cdpr займається новою частиною the witcher. Тільки ця франшиза студії створювалася на основі книжкової саги «відьмак» за авторством анджея сапковського (andrzej sapkowski). Правда, події ігрової трилогії розгорталися вже після історії, викладеної в романах. Та й завжди існує ймовірність, що cd projekt red вирішила створити проект з іншої інтелектуальної власності.

Джерело зображення: cd projekt red

Нагадаємо: ще в 2018 році польська студія заявила, що франшизу the witcher продовжать розвивати. Це один з двох брендів, на якому «будується майбутнє» cdpr.