Після низки витоків і чуток видавництво nighthawk interactive представило збірку disney classic games collection, що включає класичні платформери за мотивами мультфільмів «аладдін», «король лев» і «книга джунглів».

Джерело зображення: nighthawk interactive

Повідомляється, що disney classic games collection об’єднає виходила в 2019 році колекцію disney classic games: aladdin and the lion king з новим набором the jungle book and more aladdin pack.

Як і передбачалося, до складу disney classic games collection входять версії disney’s aladdin, disney the jungle book і disney the lion king для snes, game boy, game boy color і/або sega mega drive.

Всі представлені в disney classic games collection проекти пропонують підтягнуту графіку, підтримку 1080p, альтернативні візуальні фільтри, зручні збереження, функції відмотування часу і перегляду повних проходжень ігор.

Disney classic games collection надійде в продаж 9 листопада поточного року для pc (steam), playstation 4, xbox one і nintendo switch. Попередні замовлення збірника поки не стартували.