Розробники зі студії sunscorched представили перший за останні два роки повноцінний геймплейний трейлер negative atmosphere — космічного хоррор-екшену, натхненного серією dead space. В окремому відеоролику творці розповіли про свою команду і хід розробки.

Джерело зображень: sunscorchedstudios.co.uk

Negative atmosphere — це хоррор-екшен з видом від третьої особи на unreal engine 4. Гравці виступлять в ролі семюела едвардса — samuel edwards) – начальника медичної служби космічного вантажного корабля trh rusanov, що перевозить колоністів до нових планет. Загадкова епідемія перетворила товаришів героя в монстрів, і тепер він повинен виконати шлях через все судно, щоб вибратися. Йому доведеться використовувати свої професійні навички для допомоги пораненим, поліпшення своїх здібностей і знищення ворогів.

Едвардс реагує на те, що відбувається з урахуванням своїх переконань і минулого досвіду, тому кожне прийняте гравцем рішення впливає не тільки на оточення, а й на героя. «це означає, що моральний вибір-це не тільки те, чого ви хочете як гравець, — зазначають автори. – важливо вивчити цінності семюела: від того, чи будете ви працювати з ними або проти них, залежить його психічний стан і ставлення до подій».

У свіжому трейлері едвардс вбиває одного з заражених і знаходить хутра-костюм, який допомагає йому пробратися через приміщення, заповнені токсичним газом. Однак костюм виявляється пошкодженим, і повідомлення про помилки стають ще одним джерелом занепокоєння поряд з падаючим рівнем кисню, іскристими проводами в коридорах і наближаються монстрами.

Хоррор істотно змінився з моменту демонстрації на egx rezzed 2019. Особливо помітні поліпшення в оточенні, освітленні і моделі героя. У грі також зустрінуться механічні противники-роботи, що стали агресивними через хаос на кораблі — але їх в новому відео не виявилося.

За словами засновника sunscorched studios кельвіна парсонса (calvin parsons), на початку 2019 року над negative atmosphere працювали чотири людини. Згідно з інформацією на офіційному сайті, зараз команда налічує понад 12 співробітників. Залучити нових фахівців і збільшити масштаби розробки допомогли пожертвування користувачів на patreon. Головного героя озвучує кай маккензі — ki mckenzie) – творчий директор проекту, що відповідає за сюжет, світ і персонажів.

Як розповів у відеоблозі звукорежисер гаель перрін (gael perrin), для об’ємного звуку в грі застосовується плагін google resonance. Завдяки йому, наприклад, при наближенні противника, що пересувається по вентиляції, користувач чує наростаючий металевий стукіт, що доноситься зі стелі. У саундтреку перрін поєднує електронну та оркестрову музику.

Steam