Розробники захищеного браузера представили новий сервіс, за допомогою якого користувачі можуть організовувати відеоконференції, не турбуючись за свою конфіденційність. За запевненням компанії, brave talk безпечніше таких рішень як google meet і zoom, оскільки жоден з учасників конференції не ідентифікується системою.

Випробувати сервіс brave talk всі користувачі браузера можуть безкоштовно. Втім, розробники передбачили і преміум-підписку, при підключенні якої з’являється можливість запису трансляції і створення кімнат для трьох і більше учасників. Вартість такої послуги становить $7 на місяць.

Для запуску конференції її організатор повинен використовувати саме браузер brave, а ось для учасників, що приєдналися його установка необов’язкова. Представники компанії відзначили, що в brave talk реалізований механізм анонімної авторизації — система бачить, що користувач використовує нову службу, але не знає, хто він.

Згідно з наведеною розробниками brave статистикою, щомісячна аудиторія програми становить близько 36 мільйонів чоловік. Компанія сподівається, що до кінця року буде досягнута позначка в 50 мільйонів активних користувачів.