Компанія sharkoon анонсувала клавіатуру ігрового рівня skiller sgk3 white: новинка, що відноситься до механічного типу, отримала білосніжне виконання.

Тут і нижче зображення sharkoon

Пристрій має повнорозмірну компоновку з блоком цифрових кнопок в правій частині. Застосовані надійні перемикачі kailh: покупці зможуть вибирати між версіями red, blue і brown. Заявлений термін служби досягає 50 млн спрацьовувань.

Клавіатура має багатобарвним підсвічуванням rgb з 15 попередньо встановленими режимами. За допомогою супутнього програмного забезпечення користувачі зможуть створювати власні світлові профілі. Допускається регулювання яскравості.

Для підключення до комп’ютера служить 1,8-метровий кабель в обплетенні з коннектором usb. Частота опитування досягає 1000 гц. Передбачена вбудована пам’ять для зберігання налаштувань.

Функції anti-ghosting і n-key rollover дозволяють коректно розпізнавати велику кількість одночасних натискань. Функціональні клавіші можуть використовуватися для управління мультимедійним програвачем.

Верхня частина корпусу виконана з металу, що забезпечує довговічність. Габарити складають 446 x 170 x 45 мм, вага-близько 1,46 кг.