Nokia g50 став найдоступнішим смартфоном бренду з підтримкою мереж п’ятого покоління. Він побудований на базі процесора qualcomm і оснащується великим ips-екраном. Виробник обіцяє два дні автономної роботи і тривалу програмну підтримку.

nokia g50

В nokia g50 встановлений 6,82-дюймовий ips-екран з роздільною здатністю hd+, прикритий загартованим склом gorilla glass 3. Тильна кришка виконана з композиту, стилізованого під матове скло, на якому не збираються відбитки пальців. Смартфон побудований на базі восьмиядерного процесора qualcomm snapdragon 480, що підтримує роботу в мережах п’ятого покоління. Об’єм оперативної пам’яті становить 8 гб, а для зберігання даних доступно 128 гб. Вбудований акумулятор ємністю 5000 маг розрахований на два дні автономної роботи і підтримує швидку зарядку потужністю 18 вт.

На зворотному боці знаходиться потрійна камера, що включає головний модуль на 48 мп, ультраширококутний на 5 мп і датчик глибини з роздільною здатністю 8 мп. Смартфон вміє записувати відео у форматі full hd з просторовим звуком, за що відповідає технологія ozo audio. Є режим нічної зйомки і можливість ручних налаштувань параметрів фотографії, також можна робити знімки у форматі raw.

Виробник обіцяє два роки оновлень системи і три роки щомісячних оновлень системи безпеки.

Новинка вже доступна для попереднього замовлення в росії у фірмовому інтернет-магазині nokia і у партнерів за спеціальною ціною 19 990 рублів замість 21 990 рублів. У комплект поставки входить фірмовий чохол.