Нараховано винагороду

Ця новина написана відвідувачем сайту, і за неї нараховано винагороду.

реклама

На щорічному заході surface microsoft анонсувала новий surface duo 2 з новими функціями і поліпшеними можливостями. Як і в оригінальному пристрої, surface duo 2 оснащений двома 5,8-дюймовими oled-екранами з роздільною здатністю 1344 x 1892, які з’єднані шарніром, що в підсумку дає користувачеві 8,3-дюймовий дисплей з частотою оновлення 90 гц. Microsoft також додала невеликий вигин на краю який дозволяє швидко переглянути пропущені повідомлення, час і багато іншого. Обидва дисплеї surface duo 2 захищені склом corning.

Пристрій оснащений процесором qualcomm snapdragon 888 з підтримкою 5g. Крім того, в пристрої є бездротова зарядка qi і nfc. Одна з найбільших областей поліпшення — це камера. У той час як duo першого покоління мав одиночну камеру, новий surface duo 2 оснащений потрійною камерою, яка включає надширококутну камеру 16mp f / 2.2, ширококутну камеру 12mp f / 1.7 з ois і телеоб’єктив 12mp f / 2.4, який також підтримує оптичну стабілізацію ois.

Як і інші пристрої surface, surface duo 2 буде підтримувати пір’я surface slim s. Microsoft також додала можливість прикріпити s pen до бічної сторони пристрою для зручного зберігання, у разі коли перо не використовується. Microsoft також виробила інші оптимізації, включаючи поліпшену підтримку додатків з двома екранами і багато іншого. Ці зміни спрямовані на підвищення продуктивності, що як і раніше є основним напрямком діяльності microsoft.

Також, гігант з редмонда також розповів про ігрову продуктивність duo 2. Microsoft стверджує, що існує понад 150 ігор, оптимізованих для surface duo 2, включаючи asphalt legends 9, modern combat 5 і dungeon hunter 5. Surface duo 2 буде поставлятися з android 11 “з коробки”.

Microsoft не розголошує фактичний час автономної роботи, але компанія стверджує, що surface duo 2 може працювати протягом дня без підзарядки. Surface duo 2 продається за ціною 1499,99 доларів сша і доступний для попереднього замовлення на певних ринках, починаючи з сьогоднішнього дня.