Whatsapp як і багато інших месенджерів і соціальні платформи активно бореться з неналежною поведінкою своїх користувачів, щоб окремі особистості не створювали дискомфорт іншим. Якщо раніше в whatsapp можна було поскаржитися на користувача, то тепер в бета-версії whatsapp для android з’явилася можливість скаржитися на конкретні повідомлення.

Androidcentral.com

Нова функція дає користувачам можливість вибирати, які повідомлення вони хочуть переслати whatsapp для розгляду з метою визначення факту неналежної поведінки. Судячи з скріншотів, опублікованих ресурсом wabetainfo, свіжа бета-версія whatsapp дозволяє повідомляти команді месенджера про конкретні повідомлення як з індивідуальних, так і з групових чатів. Також можна подати скаргу на повідомлення з бізнес-аккаунта.

Androidcentral.com

Завдяки новій функції, після того, як користувач поскаржиться на певне повідомлення, в службу модерації whatsapp будуть відправлені п’ять попередніх повідомлень, що допоможе команді месенджера правильно зрозуміти контекст і прийняти рішення про необхідність блокування аккаунта. Повідомляється, що незабаром нова функція стане доступна в стабільних версіях whatsapp для android і ios.