«веном 2″ покаже на великому екрані довгоочікувану битву між едді броком (том харді) і клетусом кессіді (вуді харрельсон) у всій красі.

Майбутній сиквел, знятий енді серкісом, став предметом обговорення серед шанувальників marvel, в основному через його зв’язок з «людиною-павуком: немає шляху додому» , про яку ходять чутки. Хоча маркетинг чітко вказує на “розширення всесвіту”, продовження все ще обіцяє розповісти захоплюючу історію.

Трейлери «венома 2» вже показали розвитку відносин між броком і веномом, а також підтвердили, як кессіді «подружився» з карнажем. Крім пари, в продовженні також повернеться енн вейінг (мішель вільямс), а також дебютує вереск (наомі харріс).

У міру того, як фільм наближається до прем’єри, з’явилася нова хвиля уривків, які вносять ясність в розповідь. Правда, ролики містять спойлери, тому дивіться їх тільки в тому випадку, якщо не боїтеся зіпсувати собі враження від перегляду.

У роликах ми бачимо невелику сварку брока з симбіотом, зустріч едді з клетусом, а також вереск під час ув’язнення. Як можна зрозуміти, уривки показують самий початок стрічки.

Прем’єра кінокоміксу на території росії відбудеться 30 вересня 2021 року тільки в кінотеатрах.