Компанія Gaijin Entertainment оголосила запуск другої частини закритого бета-тестування мережевого симулятора War Thunder. На цей раз перевірці підлягає новий режим, за участю наземної бойової техніки.

Отримати доступ до беті можуть ті гравці, які виконали низку спеціальних завдань в листопаді. Крім того, є й інший спосіб увійти в ряди тестерів — придбати в офіційному інтернет-магазині просунутий набір з унікальними матеріалами. Треба сказати, що ці набори зникнуть з продажу після того, як завершиться ЗБТ. Якщо ви хочете познайомитися ближче з режимом, який буде тестуватися, то пропонуємо подивитися трансляцію, яку підготували розробники.

В період новорічних свят гравець і War Thunder повинні виконати ряд нових спеціальних завдань. В якості винагороди за успішне виконання цих завдань, пілоти отримувати преміумні літаки — американський палубний винищувач Grumman XF5F і важкий радянський бомбардувальник ТБ-3. Крім того, ті гравці, які виконають всі завдання з першого по десяте січня, додатково отримають преміум-аккаунт, який буде працювати протягом тижня.

Нагадаємо, що War Thunder являє собою онлайн симулятор, який присвячений, як ви напевно вже здогадалися, військової авіації.


Запис опублікована в Новини з мітками War Thunder. Читати запис.

Навігація записів

Всесвітній російський народний собор займеться розробкою ігор
Dragon Age 3: Inquisition не працює на слабких комп’ютерах