Зовсім недавно інтернет сколихнула звістка щодо deathloop, гри, разработаннойстудией arkane і отримала неоднозначні відгуки гравців по всьому світу. І хоча до якості самого тайтла у геймерів практично немає скарг, на жаль, пк ігрокамвсе ж довелося зіткнутися з проблемами продуктивності і заїкання.

Раннє передбачалося, що зазначені проблеми були пов’язані з функціоналом denuvo – технологією захисту від злому (читай: боротьба з піратством), проте суть проблеми виявилася в цьому.

Олександр батталья – експерт digital foundry протестувавши версію гри дляпк, зазначив:

На даний момент виходячи з результатів проведених мною тестів,не можна достеменно стверджувати, що denuvo винен у всьому. Незважаючи на те, що проблема виглядає як заїкання, вона насправді не пов’язана з продуктивністю.

Відзначимо також, що ігровий сайт darksideofgaming провів свої собственниетести гри і прийшов до аналогічного висновку, пояснивши, що заїкання deathloopяким-то чином пов’язано з частотою кадрів. Конкретно: частота кадрів в діапазоні 60-90 кадрів в секунду викликає відчуття заїкання, при 120 кадрах всекунду рух виглядає більш плавним. Зазначені проблеми не мають нічого спільного з обмежувачами частоти кадрів або частотою оновлення.

У мережі також з’явилися відеоролики користувачів, що демонструють що deathloop починає заїкатися при використанні миші, і таких проблем набагато більше,ніж при використанні контролера – при підключенні геймпада гра начинаетработать стабільніше.

Кілька днів тому компанія arcane випустила патч для пк-версії, який,однак, не вирішує проблему заїкання. Згідно з примітками до патча, оновлення даетбільш докладні (детальні) повідомлення про помилки для пк гравців, коториесталківаются з проблемами збою. Разом з тим були виправлені помилки, через які гравцям не відкривалися певні досягнення.

Примітка розробників до патчу говорить:

Незабаром розробники планують випустити патч продуктивності,що усуває дану проблему, проте точна дата виходу оновлення пк версії deathloopс виправленням проблеми продуктивності не відома.