Франшиза “форсаж” – одна з найпопулярніших зараз, і вона постійно знаходить спосіб заробити гроші в прокаті.

Блокбастери з рейтингом pg-13 стали одними з найкасовіших, але одна із зірок серії хоче, щоб фільми стали трохи темнішими. Сон кан, який грає хана, сподівається побачити «форсаж» з віковим рейтингом r (18+).

У рамках франшизи не було проекту з рейтингом r, але канг хоче, щоб це змінилося в якийсь момент, навіть якщо це буде спін-офф. Під час розмови з виданням screenrant з нагоди домашнього релізу актор торкнувся теми більш суворого бачення франшизи.

Я хотів би подивитися фільми «форсаж» , принаймні, один з них з рейтингом r. Треба зануритися в темряву, щоб дізнатися, до чого це може привести. Я не знаю, який це буде персонаж, хтось повинен стати темним, дуже темним. І, можливо, було б круто побачити таке.

Якщо франшиза в кінцевому підсумку ступить на» дорослу ” територію, це, ймовірно, буде в сольник. Фільм з рейтингом r не тільки означає менші касові збори, але і зміну тону.

Фінальні стрічки основної серії – «форсаж 10» і «форсаж 11» – від режисера джастіна ліна почнуть знімати найближчим часом. Блокбастери, як і всі попередні фільми франшизи, будуть з рейтингом pg-13.