Виконавчий продюсер Bioware, Марк Дарра, який зовсім нещодавно повідомляв про успіхи у створенні Dragon Age: Inquisition, сьогодні в Твіттері він повідомив, що Dragon Age, яка ще не пройшла оптимізацію, на його домашньому комп’ютері шестирічної давності відмовляється запускатися. Тому, працювати з грою йому доводиться тільки на роботі, що, на його думку, обурливо.

Однак, ця інформація не дає привід засмучуватися, власникам старих комп’ютерів, так як мова поки йде тільки про, так звану, версії «Holiday Build», тобто пробники гри, який служить для ознайомлення працівників співробітників. Також, відповідаючи на питання фаната, Марк Дарра ще раз підтвердив, що гравцям випаде можливість редагувати основні параметри головного героя, включаючи расу і стать.

Dragon Age 3: Inquisition є рольова гра від студії BioWare. Вперше в історії рольових ігор гравцеві випаде можливість відразу виконати роль управлінця, голови інквізиції. Крім того, це перша рольова гра, що базується на движку Frostbite 3. Реліз повинен відбутися восени 2014 року.


Запис опублікована в Новини з мітками Dragon Age 3: Inquisition. Читати запис.

Навігація записів

Бета тестування нового режиму War Thunder
Екшн Devil’s Third подав ознаки життя