Студія Zombie Studios уточнила дату релізу своєї гри Daylight. Нагадаємо, що цей досить незвичайний трилер, в якому реалізована генерація рівнів, заснований на четвертому Unreal Engine. Гра примітна тим, то буде підтримувати шолом віртуальної реальності. І так, у продажу вона з’явиться вже восьмого квітня для ПК і останньої PlayStation.

Треба сказати, що гра володіє ще однією цікавою фішкою, яка на даний момент є унікальною. Звичайно, можливістю транслювати гру в Twitch зараз слодно когось здивувати, так як багато ігри для PS4 володіють такою можливістю, проте розробники з Zombie Studios пішли ще далі. Тепер всі бажаючі поспостерігати за грою процесом зможуть не просто дивитися, але навіть втручатися в ігровий процес. Як заявили автори, якщо користувач Twitch, приміром, набере слово «мяу» в чаті, то гравець у Daylight почує нявкання.

За допомогою цієї можливості, які спостерігали за трансляцією зможуть лякати товаришів, які грають у Daylight. Звісно ж, гра зможе розпізнати не всі слова. А ось публікувати всі слова, які буде розуміти гра, вони не збираються. Користувачі повинні самі експериментувати і виявити


Запис опублікована в Новини.

Навігація записів

Чергова серія Gears of Warуже в розробці
Final Fantasy знову з’явиться на PC