У п’ятницю, 17 вересня, почалося відкрите тестування age of empires iv, яке закінчиться сьогодні о 20:00 по москві. Його основною метою є перевірка серверів стратегії на стійкість при напливі істотної кількості користувачів. Паралельно з гравцями поєдинок у проекті влаштували розробники з relic entertainment. Вони опублікували 40-хвилинний запис матчу, де показали протистояння русі і священної римської імперії.

Джерело зображення: pcgamesn

Перші десять хвилин творці age of empires iv займалися переважно будівництвом баз. Будівлі в грі споруджуються не дуже швидко, так що кінних воїнів в цей час відправляли вбивати диких тварин неподалік від штабів для видобутку золота. До десятої хвилини розробники намагалися накопичувати ресурси і вступали в сутички тільки дрібними загонами.

Потім почалися більші битви за участю кавалерії, лучників і списоносців. На цьому етапі русі доводилося важко: священна римська імперія посилала невеликі групи воїнів атакувати ворожу базу з різних сторін. Така стратегія змушувала противника проводити постійні ротації своїх юнітів і захищати селян, які видобувають ресурси. В середині матчу тиск посилився. Солдати священної римської імперії почали поступово знищувати будівлі русі, що стоять на околицях бази.

Ближче до кінця ситуація вирівнялася. Обидва розробники почали одночасно захищатися і атакувати, проте русь зуміла частково обгородити базу стіною і почала активніше вербувати юнітів. Це допомогло переламати хід матчу і вирвати перемогу.

Age of empires iv вийде 28 жовтня на пк (steam).