Компанія «нм-тих», що належить веб.рф, за підтримки міністерства промисловості і торгівлі рф (мінпромторг росії) наймає працівників тайванської umc, третього за величиною в світі виробника напівпровідникової продукції.

Тут і нижче зображення pixabay.com

Як повідомляє газета «комерсант», «нм-тех» вже рекрутувала кілька десятків фахівців umc: це інженери-розробники друкованих плат, конструктори і схемотехніки. Їм разом з сім’ями запропоновано переїхати в росію.

Передбачається, що фахівці umc допоможуть організувати нове виробництво напівпровідникових виробів на базі збанкрутілого заводу «ангстрем-т». Йдеться про випуск мікрочіпів із застосуванням технологій з нормами від 130 до 90 нанометрів. При цьому буде використовуватися обладнання amd.

Учасники ринку кажуть, що питання найму зарубіжних фахівців у цій галузі обговорювалося ще минулого року на міжвідомчих нарадах у віце-прем’єра дмитра чернишенка. “пропонувалося надати пільгову іпотеку на житло, конкурентну зарплату, повний соцпакет, а також організувати перевезення їх сімей в росію», — розповіли обізнані особи.

Колишні співробітники umc не тільки допоможуть в організації запуску нового виробництва, а й братимуть участь у подальшій підготовці кадрів. Зарплата фахівця в даній області на подібному заводі може доходити до $20 тис.на місяць.