Компанія huawei оголосила про те, що кількість користувачів операційної системи harmonyos 2.0 перевищила позначку в 100 мільйонів. Нагадаємо, дана редакція ос з’явилася 2 червня і була практично відразу доступна для установки на більш ніж 100 моделях пристроїв (переважно, планшетах і смартфонах). Вже через тиждень після запуску систему завантажило близько 10 мільйонів чоловік, а до 12 вересня кількість користувачів, які встановили harmony os 2.0, склало 100 мільйонів.

На сьогоднішній день число розробників пз для harmonyos 2.0 перевищило 1,3 млн, що в десять разів більше показника за минулим роком. Не варто також забувати, що» операційка ” від huawei спеціально розроблена для установки на розумні пристрої. Саме тому понад 1000 постачальників обладнання взяли участь у партнерській програмі harmonyos connect з метою спільного створення зручного інтерфейсу для взаємодії з різними пристроями.

Компанія huawei також в черговий раз дала зрозуміти, що продовжить розвивати harmonyos, наділяючи її новими функціями. Паралельно йтиме розвиток проекту з відкритим вихідним кодом openharmony, який покликаний допомогти розробникам з різних сфер у створенні унікальних операційних систем.