Перезапуск ” мортал комбат “, нарешті випущений в цьому році, вирішив не показувати концепцію однойменного турніру на чолі з шан цзуном; замість цього, ми побачили, як в початковій сцені саб-зіро вбиває скорпіона, тим самим зробивши його головним лиходієм фільму.

Забігаючи вперед, можна з упевненістю сказати, що це було правильне рішення. Скорпіон і саб-зіро завжди вважалися ворогами в лорі франшизи, але, коли справа дійшла до екранізації в 1995 році, фільм вирішив розвести їх шляхи, щоб вони билися проти героїв. На щастя, версія фільму 2021 року виправила цей недолік.

Ця втрачена можливість була виправлена, і, більше того, вона нарешті дала глядачам суперництво, яке вони завжди хотіли побачити на екрані. Як би там не було, це було цікаве рішення розширити роль саб-зіро за рамки простого суперника скорпіона, щоб зробити його головним лиходієм стрічки, нехай і працює на шан цзуна. Хоча з часом “смертельна битва ” 1995 року став улюбленим фільмом для фанатів франшизи, він не був особливо вірний вихідному матеріалу з точки зору передісторії саб-зіро і скорпіона, даючи глядачам інший погляд на історію. Перезапуск mortal kombat успішно виправив це, і суперництво двох найбільших ніндзя, як наслідок, було мало не головним аспектом фільму-і воно допомогло залишити інших лиходіїв і персонажів в запасі для наступних сиквелів.

У багатьох відношеннях “мортал комбат ” вийшов несподіваним для глядачів, оскільки фільм представив абсолютно нового персонажа у франшизі, коула янга, але який, при цьому, став мало не сполучною ланкою в протистоянні скорпіона і саб-зіро. Ніхто не буде сперечатися з тим, що саб-зіро-один з головних персонажів mortal kombat, і той факт, що він загинув у фільмі, зовсім не означає, що ми більше не побачимо його на екрані.