Інженер з іспанії винайшов нове пристосування для захисту від дощу. Він використовував потужний вентилятор, щоб створити повітряну завісу. Таким чином він залишався сухим і з вільними від парасольки руками.

Іван міранда не любить парасольки, але ще більше не любить мокнути під дощем. Намагаючись вирішити таку складну дилему, інженер решілвоспользоваться новими технологіями. Ідея полягала в створенні потужного вентилятора, здатного відхиляти краплі дощу за рахунок повітряних потоків.

Корпус і сам кулер був надрукований на 3d-принтері, але в підсумкіпервоначальная ідея була відкинута, а замість доморощеного імпеллера билівзяті запчастини з електричного радіокерованого літака. Звідти жеперекачував потужний реактивний двигун. Друга спроба виявилася більш вдалою.так, волога всмоктується через отвір вентилятора, а після направляється назовні,виштовхуючись з щілин на всі боки. Все це кріпиться на голову, дозволяючи залишатися сухим навіть в саму люту негоду.

Автор зазначає, що у його пристрої є деякі функції. За його словами, потік дощу викидається на відстань до 3 метрів,а значить, ходити з таким пристосуванням в людних місцях не варто. Крім того, прилад дуже гучний і важкий, і через якийсь час шум у вухах заставляетснять корисний винахід.